ЛЕОНІД ГЛІБОВ

ГЛІБОВ ЛЕОНІД - ОЙ НЕ ЦВІСТИ КАЛИНОНЬЦІ

* * * Ой не цвісти калиноньці В зеленім гаї, Не гуляти козакові У ріднім краї. Ішов козак дорогою Не в Крим, не по сіль, Зустрілася пригодонька — Вдовина постіль. На білії подушечки Головку поклав, — Забув тую дівчиноньку, Що дома кохав... Ой не цвіте калинонька В зеленім гаї, Плаче нишком дівчинонька У своїм краї. Ніхто в світі жалю її Не чув і не знав, Тільки тая тополенька, Де голуб сідав. Під тією тополею Травиця росте, Між травою зеленою Барвінок цвіте. Дівчинонька барвінкові В'януть не дає; Щовечора тихесенько Сльозами поллє… Високая тополенько, Зеленій, шуми! Цвіти, цвіти, барвіночку, З весни до зими! Довіку вас дівчинонька Буде доглядать, З вами тугу розважати, Долю викликать… 1867Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2020 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.