Всі публікації щодо:
Логвин Юрій

Про Юрія Логвина

Юрій Логвин народився 5 лютого 1939 року на березі Дніпра. Але рід батьківський походить із села Косівки , що на південь від Чорного Лісу та на схід від знаменитого лісу Чути.

Малювати почав узимку 44 – 45 років на печі в баби Мокрини у селі Доброполлі. Шість кращих років дитинства провів на подвір'ї Софійського собору. Там вперше почав малювати з натури. З того часу олівець, туш та акварель – мої головні супутники. Вчився у художній школі, потім у художньому інституті в Києві. Професійно виставляти художні роботи почав з 1954 року. В отроцтві та юності багато мандрував по Україні. Зустрічі з цікавими людьми у цих мандрах спонукали до перших літературних спроб. Це була найбільша перша помилка. Друга помилка – надрукував свої оповідки. Третя – часом прислухався до зауважень людей, які того не були варті. Якби була можливість все почати спочатку, то писав би лише в шухляду.

Гасло письменника:

Дорога до раю – це і є рай.

З роману “Золоті копита” :

…Відколи відчайдушний генуезець Крістобаль Колон, знаний як іспанський мореплавець Христофор Колумб, відкрив Новий Світ, стались у нашій старій Європі різні дива. Почались вони зі справжньої повені злата та срібла, що наплинула з-за океану в Іспанію. А звідтілля вже по всіх усюдах. Через ту кількість золотих та срібних монет стались неймовірні перетворення з цінами і товарами на всіх торжищах і митницях. Тобто через те злато-срібло все в тодішнім житті зрушилось, закрутилось, загуркотіло й стало де боком, де раком, де дибки, а де й догори ногами. Але всіх тодішніх змін і подій нам, любий читачу, не перелічити, не пояснити і не зрозуміти.

Скажемо лише трохи про дві речі (залежні від монет), які в столітті ХVІ вдосконалились і розповсюдились, як ніколи до того.

По-перше: це зброя, як холодна, так і вогнепальна. Бо в ній була величезна потреба. Спочатку – щоб загарбати чужі добра, а потім – захистити вже своє, награбоване, добро.

По-друге: малювання, гравірування та друкування всіляких карт – як гральних, так і географічних…На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.