ІНДИКАТОР - ВАЛЕРІЙ НЕЧИПОРЕНКО

ВАЛЕРІЙ НЕЧИПОРЕНКО

ІНДИКАТОР - ВАЛЕРІЙ НЕЧИПОРЕНКО

ІНДИКАТОР

Жив собі чоловік. Працював, їв, спав. А потім йому подзвонили з космосу, чи ще звідкілясь, зверху, і сказали, що він тепер - Індикатор. Що по ньому і тільки по ньому виміряється - бути Всесвіту і людям у Всесвіті, чи вже не бути ніколи. “Ти собі живи, як раніше, - сказали йому мелодійним голосом, - а ми будемо за тобою слідкувати і вимірювати“. Чоловік спочатку хотів повіситися, а потім вирішив усе ж постаратися. Спочатку дуже мучився, кожну свою хвилину виважував. Потім трохи легше стало. Затим ще трохи легше... А далі ще кілька жмень часу минуло і чоловік забув, що саме по ньому вимірюється - продовжиться життя у Всесвіті чи не продовжиться. Жив собі. Працював, їв, спав... Випивав іноді. Як треба було, брехав. Коли вдавалося, любив чужих жінок. Не крав, правда. Але не тому, що закон любив, а просто гидувався. Він взагалі перестав щось любити. Навіть своє дзеркало. Тако собі. Жив. Мав право.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.