А В КРИВОГО ТАНЦЯ - ВЕСНЯНКА

А В КРИВОГО ТАНЦЯ - ВЕСНЯНКА

А в Кривого Танця Та не виведем Кінця! Треба Єго та й виводити, Лад Йому та й наводити. Ой Вулиця та й Широкая, Чого Трава невисокая? Бо Парубки та й істоптали Великими та й Ножищами, Великими та й Ножищами, Подертими Постолищами! Ой Вулиця та Вузенькая, Чого Трава Зелененькая? Бо Дівоньки та й істоптали Маленькими Ноженьками, Маленькими Ноженьками, Червоними та Чобітками. Червоними та Чобітками, Золотими та Підківками.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.