Опис весни у поезії М. Рильського „Ознаки весни“ - твір з української літератури

Шкільний твір
МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ

Опис весни у поезії М. Рильського „Ознаки весни“ - твір з української літератури

Максим Рильський — співець улюбленої природи. Навколишній світ відбивається вже у найперших віршах, що склали книжку „На білих островах“. Природа рідного краю — головний образ його ліричних поезій.

Тільки людина, закохана в рідний край, природу, так щиро і виразно може писати. А ще необхідна неабияка спостережливість, щоб розпізнати ознаки весни і повністю яскраво і поетично передати їх у поезії. Автор відчуває весну у голосі синиці, криках круків, брудних струмках і голих вітах:

Вона — у краплях, що спадають

дзвінко із голих віт, які стрясає птах,

вона — в підсніжній зелені барвінку,

в сережках на березових гілках.

Довшає день, з'являється листя на деревах, розцвітають квіти, пожвавлюється робота в кузні, бо люди готуються до польових робіт. У поезії „Ознаки весни“ М. Рильський говорить, що весна живе в душі кожної людини, у дзвінких піснях і щасливих дівочих очах:

Вона — в душі, що рветься у дорогу,

у пісні, що не здатна вже мовчать...Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.