Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

8 КЛАС
Твори з розвитку звяз'ного мовлення

Піар

Дуже модна зараз абревіатура PR. Ми так її і говоримо: «Піар». Що ж це таке?

Дійсно, система суспільних зв’язків (Public Relations) нині у всіх на вустах. Зовнішня і внутрішня політика держави, передвиборні кампанії, «фабрика зірок», фізіологія популярності, ефективна робота з пресою, секрети формування громадської думки, иміджмейкинг, комерційна, а також соціально-політична реклама — і це далеко не весь спектр Public Relations — своєрідної формули популярності. Серед вище перелічених завдань PR основна увага в даній роботі буде приділена імиджмейкингу, як одній з актуальних проблем суспільного і економічного життя сучасної України.

Ніхто не знає повного об’єму тих засобів, які витрачаються на формування іміджу тієї або іншої суспільної кампанії, особи або фірми. Але ці витрати однозначно виправдані негативним ефектом стихійного формування іміджу. Цілеспрямоване, продумане створення образу приводить, навпаки, до позитивного результату.

На заході дослідження в області імиджмейкинга набули ширшого поширення. Було б неправильним стверджувати, що в наший країні вони не проводилися взагалі, але вони мали вузьку ідеологічну спрямованість і були закриті для широкого доступу громадськості.