Шкільний твір на тему - І. Льовитан „Золота осінь” - Твір-відгук за картиною з елементами опису

7 КЛАС
Твори з розвитку звяз'ного мовлення

Шкільний твір на тему - І. Льовитан „Золота осінь” - Твір-відгук за картиною з елементами опису

В, історію живопису Ісаак Ілліч Льовитан увійшов перш за все як пейзажист. Льовитан — творець так званого „пейзажу настрою”. Художник умів дуже тонко передати різноманітність стану природи, дати відчути всю красу навколишнього світу.

На картині „Золота осінь” ми бачимо березовий гай в мідно-золотому осінньому убранні. У глибині лугу втрачається річка, на лівому березі якої стоять стрункі біло-жовті берізки і дві осики з вже майже опалим листям. Вдалині видно червонуваті вітки чагарника. Земля укрита жовтіючою травою, що пов'янула. А на правом бережу річки — ряд ще зелених верб, які ніби чинять опір осінньому в'яненню. Річкова гладінь здається нерухомою і холодною. На поверхні води відбивається світле небо з білими хмарами. Осінній день, зображений художником, повний світла. У картині переважають життєрадісні світлі тони. Майже на лінії горизонту помітні контури далеких будов, лісу, полів, що засівають озиминою.

Пейзаж „Золота осінь” зображає найліричнішу з пір року. „Смутна пора! очей чарівність! Приємна мені твоя прощальна краса”, — так сказав про золоту осінь Олександр Сергійович Пушкін. Напевно, саме ці терміни повторював про себе Ісаак Льовитан, працюючи над своїми знаменитими пейзажами. Художник розумів осінь перш за все як свято фарб, як прощання з літом. Пейзаж цей не навіває сумних думок про майбутню довгу зиму. Адже в природі все однаково чудово, і кожна з пір року має свою неповторну красу.

Дивлячись на картину „Золота осінь”, глядач мимоволі проникається глибоким відчуттям любові до рідної природи, що дарує нам незабутні хвилини високої насолоди прекрасним.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.