Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

7 КЛАС
Твори з розвитку звяз'ного мовлення

Сергій Прокоф’єв - Твір-мініатюра з елементами біографії

У музиці, так само, як і в літературі, є багато прекрасних творів, створених для дітей. Майже всі композитори в своїй творчості звертаються до дитячої тематики, напевно тому, що їм приємно згадувати своє дитинство. Одним з таких видатних композиторів був українець Сергій Сергійович Прокоф’єв, який вже в 5 років сам почав складати музику. А в 13 років Серьожа прийшов поступати до консерваторії Санкт-Петербурга. Приймальна комісія була уражена: на той час підліток написав 4 опери, 2 сонати, симфонію і інші твори. Звичайно ж, його прийняли.

Сергій закінчив консерваторію в 18 років, як піаніст і композитор. На випускному іспиті він виконав свій концерт, за що був нагороджений роялем.

Пізніше Прокоф’єв написав багато різних опер, балетів, кантат, симфоній, концертів. Особливо відомі його балети «Ромео і Джульєтта», «Попелюшка», «Кам’яна квітка», а також оперу «Війна і мир». Талановитий композитор неодноразово складав і музику до фільмів.

Багато музичних творів композитор склав для дітей. Це пісні, фортепіанні п’єси, а також симфонічна казка «Петя і Вовк», до якої Прокоф’єв написав не тільки музику, але і слова. Цією казкою композитор хотів не тільки розважити дітей, але і познайомити їх з інструментами симфонічного оркестру, навчити дізнаватися їх звучання.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.