Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

7 КЛАС
Твори з розвитку звяз'ного мовлення

Святослав

Святослав — князь київський, який багато зробив для розквіту Київської Русі, її захисту, могутності.

У літописах говориться про те, що вперше Святослав узяв участь у битві з ворогами ще зовсім маленьким хлопчиком. З юних літ привчав князь Ігор свого сина до ратного ремесла, брав його інколи на поле бою. Все Святославове життя минало в походах, у боротьбі з усіма тими, хто зазіхав на землю руську… Київський князь був дуже невибагливий у побуті. Він їв ту ж просту й грубу їжу, яку їли його дружинники, спав просто неба… І ніколи не нападав на ворогів зненацька. Завжди пилав до ворогів посланця з грізним попередженням: «Іду на вас!»

За роки його князювання територія Київської Русі значно розширилась, вона стала великою європейською державою, добре знаною серед усіх держав Європи.

Святослав для мене є взірцем. Я поважаю таких людей, як він простоту, сміливість, ділові якості, спрямовані на служіння народові, Батьківщині.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.