Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

8 КЛАС
Твори з розвитку звяз'ного мовлення

Перемогла справедливість? - Твір-розповідь з елементами переказу

Мій дядько дуже розумний! Коли він приходить до нас в гості, часто розповідає різні історії. Вчора знову так і було. Як тільки дорослі поїли і вийшли в сад, ми з братом примчалися до дядька і попросили відповісти на питання: «Чи завжди добро перемагає зло?»

Дядько відповів:

— У дитячих казках добро перемагає зло. Але життя не казка. Трапляється всяке. Я розповім вам притчу.

«Йшов мисливець по лісу, раптом бачить: дерево впало на дорогу і придавило змію. Підійшов мисливець до змії, а та благає його: «Врятуй мене, я вже другу добу тут лежу, вмираю, підведи дерево». Мисливець підвів дерево, вислизнула змія, обвила ногу мисливця і готується укусити. Змолився мисливець: «Що ж ти робиш, адже я тебе від смерті врятував?»

«На те я і змія» — відповіла вона. Тут на щастя мисливця пробігала мимо лиса. Просить мисливець лисицю розсудити, хто має рацію з них. А лисиця зробила вигляд, що нічого не зрозуміла, і просить, щоб змія знову під дерево лягла. Придавив мисливець змію деревом і більше рятувати не став, пішов своєю дорогою, залишивши змію вмирати».

Як ви думаєте, що тут перемогло? Я вважаю, що справедливість.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.