Всі публікації щодо:
Фольклор

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Мистецтво в житті людини

Що таке мистецтво? Це картини художників, музичні твори, театральні вистави тощо. Виникнувши у прадавні часи, мистецтво відіграє велику роль у житті людини.

Як відомо, мистецтво має великий виховний потенціал. Саме твори мистецтва впливають на формування духовності особистості, пробуджують „прекрасні пориви” людської душі.

Мистецтво впливає на душу і серце людини, формуючи естетичні смаки, відчуття краси, розвиває творчу уяву. Взагалі, можна впевнено сказати, що мистецтво формує цілісну особистість.

Мистецтво виявляється у різних видах: архітектура, скульптура, живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, театр, кіномистецтво, телебачення, література. Кожний з них по-різному освоює той чи інший бік людського життя, використовуючи свої специфічні засоби художньої образності.

Мистецтво, як світло сонця, як краса весни, як срібна мушля місяця. Воно хвилює і вражає, захоплює у свій полон і вже не відпускає ніколи. І щасливі ті, что потрапив у його дивовижний полон.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.