Всі публікації щодо:
Мирний Панас

Мегазбірка найкращих учнівських творів

ПЕРЕЛІК МОЖЛИВИХ ТЕМ - ПАНАС МИРНИЙ, Б. ГРІНЧЕНКО 70-90 PP. XIX СТ.

1. Панас Мирний — „перший симфоніст української прози”.

2. Історія створення роману „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”.

3. Типове й екстремальне в долі Чіпки Варениченка (за романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”).

4. Композиція роману Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?” — будинок „з багатьма прибудовами і надбудовами” (О. Білецький).

5. Чи була у Чіпки можливість зробити інший вибір? (За романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”)

6. Новаторство Панаса Мирного у створенні системи персонажів (за романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”).

7. Розуміння честі, справедливості та людської гідності і способи їх утвердження (за романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”).

8. Чесна праця — запорука достатку і щасливого життя (за романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”).

9. У чому трагізм жіночої і материнської долі Мотрі? (За романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”)

10. Життєва філософія Мотрі та Явдохи (за романом Панаса Мирного та Івана Білика „Хіба ревуть воли, як ясла повні?”).

11. Утвердження прагнення до любові і добра в оповіданні Бориса Грінченка „Каторжна”.

12. Різножанрова творчість Б. Грінченка, його багатогранна діяльність як митця і вченого.

13. „Ніхто не баче, як сирота плаче” (народна мудрість) (за оповіданнями про дітей Б. Грінченка).

14. Борис Грінченко — письменник, вчений, громадянин.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.