Всі публікації щодо:
Дидактичні матеріали
Малик Галина

Мегазбірка найкращих учнівських творів

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ З ВИБІРКОВИМИ ВІДПОВІДЯМИ - ГАЛИНА МАЛИК „НЕЗВИЧАЙНІ ПРИГОДИ АЛІ В КРАЇНІ НЕДОЛАДІЇ” - ЛІТЕРАТУРНІ КАЗКИ

1.Яка казка називається літературною?

2.Розкажіть про життєвий і творчий шлях Г. Малик.

Народилася 12 серпня 1951 року у м. Бердянську Запорізької області. 1964 року сім’я переїхала в селище Середнє на Ужгородщині. Писати майбутня письменниця почала ще зі шкільного віку. Потім кинула, та коли сама стала мамою, почала писати для своєї доньки. Член Національної спілки письменників України з 1991 р. Видала 52 книжки для дітей — поезію, прозу, переклади. Вона є автором книг: „Пантлик і Фузя”, „Пантлик і Фузя сперечаються”, „Пригоди Іванка і Беркутка”, „Як ти народився” та збірки перекладів з російської мови Даниїла Хармса „Я тепер автомобіль”.

3.Які відзнаки за літературну творчість має Г. Малик?

Лауреат премії журналу „Перець” за кращі вірші для дітей за 1987 p.; лауреат премії ім. Олександра Копиленка (1988); обласного конкурсу „Від Кирила та Мефодія — до наших днів” у номінації „Література для дітей” (2000); Перша премія Міжнародної книжкової ярмарки у Києві „Книжковий сад” у номінації „Світ дитини” за книжку „Злочинці з паралельного світу” (2002); премія книжкової виставки „Ужгородський книжковий Миколай” у номінації „Найрезонансніший автор року” (2002); лауреат літературної премії ім. Лесі Українки (2003); спеціальний диплом Міжнародної книжкової ярмарки у Києві „Книжковий сад” за книжку „Злочинці з паралельного світу-2” (2004).

4.Які морально-етичні проблеми порушує письменниця в казці „Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” ?

Добро і зло, відповідальність за свої вчинки, вміння долати перешкоди на шляху до мети.

5.Хто з персонажів твору вам найбільше сподобався? Чим?

6.Назвіть позитивні й негативні риси характеру Алі.

7.Які образи твору символічні? Розкрийте їхню символіку.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.