Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Життя за фен-шуєм

Зазвичай перед Новим роком так хочеться, щоб рік прийдешній приніс тільки хороші новини, щоб усі негаразди раптом розчинилися і не торкнулися тебе. У цей час починаєш вірити в усе, що може поліпшити твій настрій і твої невирішені проблеми. Та чи збудеться?

Ще давні китайці вважали, що навколо кожної людини існує п’ять стихій. Кожен з нас відповідає певній стихії, як відповідають певній стихії і речі, що нас оточують. У цій царині китайці навіть створили один із видів свого мистецтва — фен-шуй, де фен — означає потік енергії, який наче вітер проноситься над головою, а шуй — вода, що живиться землею і живить землю. Фен-шуй вчить, як залучати цю енергію і користуватися нею. Якщо ви, стверджують китайські талмуди, правильно себе розташуєте у Всесвіті, то вам частіше усміхатиметься доля.

Як на мене, красивий вид мистецтва. Мудрі китайці вміли себе презентувати у світі. Але ж наскільки я знаю, у тому фен-шуї немає нічого нового. Якщо записати мудрі думки і поради лише моїх бабусь і прабабусь, систематизувати, додати сюди давньоукраїнські міфологію, легенди і вірування прадавніх українців, можна було б створити свій національний фен-шуй.

А поки що ми вимушені прислухатися до мудрих китайців, як себе поводити, яку професію обрати, як розташувати речі у квартирі, що ми маємо любити і від чого відмовитися. Вам навіть рекомендують, які кольори обирати (дарма що вони вам не подобаються). Іноді доходить до абсурду: якщо ви поставите правильно ліжко, матимете здоровий сон, якщо будете дотримуватися „свого” кольору, рекомендованого стилю поведінки, якщо оточите себе тими речами, які вам просто-таки нав’язують, ви зможете домогтися успіху в житті, в коханні чи у бізнесі. А ніхто не замислювався, можливо, той успіх прийде й сам, без фен-шуя? Зрештою кожному вільно обирати: жити за фен-шуєм чи за нашими українськими віковими звичаями.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.