Всі публікації щодо:
Малицька Костянтина

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Світ приємних відкриттів (К. Малицька „Соловей”)

Як я радію, коли приїжджаю до бабусі на канікули. Село Малинівка, де мешкає моя бабуся, просто чарівне! Мені здається, що такої краси ніде немає. Ані таких тихих закутів у бабусиному садку, ані такого приємного прохолодного вітерця навіть у спекотні дні, ані таких дивовижних краєвидів на краю села!

А ще більше я полюбила бувати у бабусі після такого випадку. Одного разу вночі не могла заснути: було дуже спекотно, з відчинених вікон не віяла жадана прохолода. Я лежала і думала про те, що жити в селі можна не тільки влітку, але й узимку. Невже батьки не відпустять?

Аж раптом почула пісню невідомої пташки. Вона співала так чисто та захоплено, що я одразу ж згадала рядки із твору Костянтини Малицької „Соловей”, який ми вивчали на уроках. „Годі й уявити собі май без того співака, його краси! І ночі ті наші весняні тихозорі утратили б весь свій чар, коли б... не мережили їх І! дзвінкі тони солов’їної пісні”.

Я зразу здогадалась: це ж соловейко співає! А я так мріяла почути спів солов’їний! І ось моя мрія здійснилася — я почула цього „найвидатнішого” українського співака. На душі стало так привітно й спокійно, що я швидко заснула, уявляючи, як розкажу бабусі, як вночі побувала на солов’їному концерті.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.