Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Твір-опис приміщення за картиною Вінсента Ван Гога „Кімната художнина”

Видатний голландський художник Вінсент Ван Гог жив дуже бідно, адже його картини не користувалися попитом у сучасників. Картина „Кімната художника” це зображення його власного помешкання, де Ван Гог спав, обідав, малював.

Біля правої стіни стоїть дерев’яне ліжко, вкрите яскраво-червоною ковдрою Над ліжком художник розмістив два портрети в простих рамах. Біля стіни, напроти ліжка, стоїть невеличкий заставлений посудом столик, над яким висить дзеркало, а на гвіздку, вбитому прямо в стіну, — великий чистий рушник.

Між ліжком і столиком — стіна з вузьким вікном у чорній дерев’яній рамі. На цій стіні ще одна картина з невиразним малюнком, а під нею вішалка для одягу.

Особливу увагу художник зосереджує на двох простих дерев’яних кріслах, що, мов сироти, стоять у кімнаті. Здається, вони чекають на гостей, які, мабуть, так і не з’являться на порозі цього бідного помешкання, в якому живе геніальний, але не визнаний сучасниками художник.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.