Книга в житті людини (твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 7 КЛАС

Мегазбірка найкращих учнівських творів

Книга в житті людини (твір-роздум) - ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ - 7 КЛАС

Я вважаю, що дитинство — це підготовка до дорослого життя, коли на наші плечі ляже велика відповідальність за все, що відбувається у світі. Ми будемо проектувати і будувати нові міста, робити наукові відкриття, учити й лікувати людей, створювати музику, літати в космос і досліджувати океанічні глибини. Щоб досягти всього цього, треба не тільки старанно вчитися, а й читати хороші книги, які навчать нас бути добрими, сильними, мужніми, наполегливими, впевненими в собі людьми.

Першими моїми книжками були казки, які мені читали батьки. Слухаючи цікаві історії, я уявляв себе героєм, який не боїться труднощів і готовий прийти на допомогу слабким.

Пізніше я вже самостійно прочитав книги, які залишили в моїй душі глибокий слід. Я познайомився з історією льотчика Олексія Маресьева, героя Великої Вітчизняної війни. Одного зимового дня в бою з фашистами його літак було збито. Вісімнадцять діб поранений пілот ішов лісами до своїх, він обморозив ноги, і їх довелося ампутувати, але Маресьев не здався. Він перемагав біль від протезів, довго тренувався, заново учився літати. За рік Маресьев повернувся на фронт і вже без обох ніг збив одинадцять літаків ворога.

Я із задоволенням перечитую книги Анатолія Рибакова. Особливо мені подобаються твори „Кортик”, „Бронзовий птах”. Захопившись пригодами героїв цих повістей, я на літніх канікулах разом з друзями організував пошуки скарбу. Звичайно ж, ніяких багатств ми не відкопали, але нам трапилися цікаві знахідки: черепки глечика, іржавий серп і дрібна радянська монета.

Я мрію присвятити своє життя пошукам старожитностей, а тому старанно вчуся, цікавлюся історією і мрію після школи вступити до університету на історичний чи археологічний факультет.

Я впевнений, що хороші книги — Наші справжні друзі. Вони завжди допоможуть нам обрати професію, стати добрими, порядними, чесними, сміливими людьми.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.