Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Твір-опис природи за картиною Відлига М.П. Глущенка - Творча робота з української мови

Як багато невідомого, цікавого й загадкового в природі наприкінці зими й на початку весни. Саме це я усвідомлюю, дивлячись на картину М.П. Глущенка „Відлига”.

Зображення на картині двопланове. Сніг, струмки, ставок, відображені в ньому стовбури дерев — перший план. Ялинки — другий.

Вражають, чарують, тішать світлі тони картини. Барви неба голубі-голубі, просторі.

Неважко уявити, що сніг під ногами вже м’який, вночі ще мороз, а вдень сліпуче світить сонце. Сонячне проміння лагідно гріє обличчя. З кожним днем воно піднімається над землею все вище й вище.

Берізки на картині — просто красуні. Милують око чарівністю своїх чорно-білих стовбурів, відбитком тіней на снігу. Ніби відчувають пахощі свіжого повітря.

Група вічнозелених ялинок і самотнє деревце справа є гарним доповненням пейзажу. Наче чую цілющий запах хвої.

Ще лежить надворі сніг, у затінку зима, але струмки, ставок, віддзеркалені в ньому стовбури є зображенням радісного пожвавлення в природі. Це вже прихід ранньої весни, світла, пробудження усього живого.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.