Шляхетний вчинок. Твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Шляхетний вчинок. Твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі - Творча робота з української мови

Чи доводилося тобі коли-небудь бачити шляхетний вчинок? Чи робив ти шляхетні вчинки?

На мою думку, шляхетний вчинок хоча раз у житті робить кожна людина. Такі вчинки додають поваги від людей, впевненості у собі. Шляхетним можна назвати вчинок, який рятує людині життя. А також те, коли ти поступаєшся місцем у громадському транспорті або переводиш малюка через дорогу.

Нам доводилося бачити, як інші люди роблять шляхетні вчинки, але над ними ніколи не замислювалися. Часто людину оцінюють по зовнішньому вигляду, але всередині її ховається багато талантів, мужності та поваги до ближніх. Якщо у людини неприваблива зовнішність, вона може бути прекрасною духовно. Тобто творити добро, допомагати слабшим, любити навколишній світ. Тому внутрішня краса людини набагато важливіша за зовнішню.

Отже, шляхетні вчинки — це вчинки людини, які приносять щастя іншим. Чим більше люди роблять таких вчинків, тим кращим і щасливішим стає наше життя.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.