Перший раз у перший клас - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Перший раз у перший клас - Творча робота з української мови

Іринка Грицух

Небо оповили густі сірі хмари, накрапав дощик. Раз по раз вітер легко сколихував золотисте листячко. Хоч і була погана погода, у багатьох домівках — несмілива, якась дивна радість. Зокрема в хаті, в якій жила маленька дівчинка Іринка.

Мама приготувала для неї вишиту блузку, гарну спідничку, червоненькі туфельки — все, як в українки. Звичайно, як і всім, дівчинці було лячно вдома ще з самісінького ранку. Вона встала, застелила ліжко, почистила зубки, вдяглася і сіла за сніданок. Хоча він і був дуже смачним, Іринці видався не такий уже й добрий. Тривогу приглушував солодкий смак чаю і тортів.

Через півгодини дівчинка уже стояла на святковій лінійці у шкільному вестибюлі. Розпочалась вона, за традицією, звуками Гімну та словами завуча. І, звичайно, хтось із дівчаток-першокласниць мав дати школі перший дзвінок. Повітря сколихнулося від оплесків та шепоту. Одинадцятикласник підійшов до Іринки, підніс її на плече, вручивши їй заквітчаний айстрами дзвоник.

Дзень-дзень-дзень! — сповіщав перший дзвінок, закликаючи дітей-школярів на урок. Душа маленької першокласниці просто розривалася від невимовного щастя. Це щастя було дитяче, щастя першокласниці Іринки.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.