Мамо моя! Україно - Творча робота з української мови

Українська мова та література - шкільні твори 2018 рік

Мамо моя! Україно - Творча робота з української мови

Відлунює у моїх скронях кров прапращурів наших. Тих, котрі не хотіли себе ганьбою вкрити. Тих, хто не зраджував землю свою. Берегли, наче храм, її. На чуже добро не зазіхали, ворогів прощали, звичаї свої берегли, рідну мову і пісню через війни, через тюрми та заборони пронесли.

Мамо моя! Вкраїно! Зараз чорного кольору у тебе багато, та будуть ще роки!.. Де обніме так міцно брат брата, де зведуться нові дружби мости, де не долар, а щастя наше буде рости... Лиш не треба нам із тобою порізно іти... Рідна земле моя...


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.