Скільки доріг до людського серця - 11 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Скільки доріг до людського серця - 11 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Кожного дня на нашій планеті народжується нове життя та вмирає багато людей. А чи замислювалися ви, що ж таке — людина? Людина — найяскравіше створіння, яке коли-небудь існувало. Homo sapiens — людина розумна. Саме через здатність думати, обмірковувати, мріяти, відчувати, творити кожна людина і є унікальною. Людині присвячено безліч літературних, мистецьких творів.

І кожна людська істота має серце. Це не лише згусток м’язів, що керує життям нашого організму, а, насамперед, символ кохання, щирості почуттів, людяності.

Якими ж є дороги до людського серця? На цю тему існує безліч думок та тверджень. Деякі вважають, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Але, на мою думку, це хибний погляд. Адже ми вище за тваринні інстинкти. Щирість, людяність, любов — ось ключі до серця будь-якої людини. Якщо ці почуття будуть переважати під час спілкування, то ми досягнемо найвищого інтелектуального рівня. Дотримуючись саме цього правила, можна найшвидше дістатися до серця близької тобі людини, твого співрозмовника, схилити його на свій бік. І тоді перед вами відкриється справжнє людське серце — невичерпна криниця світлих почуттів. Поринувши в неї, забудеш про кривду, зло, брехню, будеш бачити все лише у світлому ключі. Відомий літературний діяч Гончаренко казав: „У людських серцях незмірнії глибини”. Тобто пошук вірної дороги до людського серця можна вважати вчинком, гідним усього життя і вартим багатьох зусиль.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.