Світанок - 11 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Світанок - 11 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Хто з нас не був зачарований картиною світанку? Напевно, кожен, а особливо красою світанку, побаченого вперше. Уставало сонечко, посміхаючись і ніби трішки жартуючи. Ось зажевріли з-за обрію його перші відблиски, потім з’явилася тонесенька смужечка багряного диску й тут же сховалася за легеньку хмарку, а потім виглянула знову. Здавалося, що сонечко вирішило погратись зі мною. Спостерігаю далі. Через лічені секунди червоне коло почало стрімко наростати, змінюючи свій колір із червоного на яскраво-жовтий.

Зійшло сонечко і засміялось! Воно було таке чудове, веселе, що осліпляло своєю усмішкою всю природу. Я подивилась навкруги і не впізнала того, що мене оточувало. Річка почервоніла, як дівчина під час сватання, а нива засвітилась тисячами діамантів.

Потім сонечко піднялось ще вище, облило землю яскравим світлом, поцілувало й попестило тисячами своїх гарячих іскорок кожен листочок і кожну травинку. Обізвалася трава голосами тисячі своїх мешканців: коників, мурашок, цвіркунів. Луги розляглися голосним куванням сивих зозуль та журливим туркотанням горлиць. Все прокинулось. Настав ранок.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.