„Як гарно плестись останньою, десь позаду-позаду...” (за оповіданням „Кривенька”) - ВІКТОР БЛИЗНЕЦЬ

Найкращі учнівські твори

„Як гарно плестись останньою, десь позаду-позаду...” (за оповіданням „Кривенька”) - ВІКТОР БЛИЗНЕЦЬ

Дуже часто в житті люди виявляють жорстокість один до одного. На жаль, таке буває не тільки серед людей, а й серед тварин. В оповіданні В. Близнеця розповідається, як від качки, після нападу лисиці, відвернувся весь табун, адже качечка стала калічкою. Після довгого лікування Кривенька повернулась до ферми, але її качки не прийняли до гурту: „... табун гомонів, наступав, погрозливо витягав шиї... Мабуть, їй гірко шкутильгати останньою, але вона розуміла: тепер їй завжди тут місце, десь позаду-позаду..” Отже, качечкою-калічкою знехтували, і вона стала самотньою, а це так гірко. Через деякий час Кривенька народила маленьких каченят. Тепер вона не була самотньою, у неї були маленькі жовтобокі клубочки! А найголовніше — каченят прийняв табун. Кривенька забула про жорстокість по відношенню до себе, бо бачила, що родичі люблять її дітей: „... ніхто не чіпав малих, не скуб, навпаки — всі їх жаліли, чепурили, розпушували пір'ячко... Що не кажіть, а приємно бачити, як люблять твоїх дітей!”

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.