Київ — столиця України - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Київ — столиця України - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас - Найкращі учнівські твори - Твір

Місто Київ — це найстаріше і найкраще українське місто. Йому понад півтори тисячі років. Воно завжди було головним містом України. Є легенда, що його заснували три брати — Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь. Стали вони над Дніпром і найстарший сказав, що тут вони закладуть місто для себе і приїжджих купців. І назвали його Київ. Стоїть він зараз на крутих зелених косогорах, над голубим роздоллям старого Дніпра-Славути, древній і вічно молодий, підіймається над століттями, ніби могутній дуб. Він і тепер столиця нашої держави — України. Київ по праву називають містом стародавньої культури, чудесним архітектурним пам'ятником нашої славної героїчної історії, овіяним сивою старовиною, поетичними переказами, чудовими легендами. Багато в місті церков, серед них такі уславлені, як собор Святого Володимира, Софіївський собор, Києво-Печерська лавра. Вони є всесвітньо відомими пам'ятниками слов'янської культури. В місті багато музеїв, театрів, пам'ятників та історичних місць. Коли ми промовляємо „Київ”, одразу приходять на пам'ять слова „Хрещатик” та „каштани”. Хрещатик — це головна вулиця столиці. Є легенда, що цю назву вона отримала тому, що колись під час хрещення Русі по ній ішли люди до Дніпра. Каштани теж є символом Києва. Вони є на гербі міста, про них співають пісні. Навесні, коли розпускаються бруньки, вони стоять, наче прикрашені свічками. Такі величні, тріумфальні, несуть каштани свої віти, уквітчані білими суцвіттями. В Києві живе і працює Президент України. Там же працює Верховна Рада. Київ — мозок і серце нашої країни, наша краса і гордість.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.