Що значить кохання у житті героїв творів Купріна - 11 клас - ОЛЕКСАНДР КУПРІН - ТВОРИ З ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Найкращі учнівські твори

Що значить кохання у житті героїв творів Купріна - 11 клас - ОЛЕКСАНДР КУПРІН - ТВОРИ З ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Скільки прекрасних почуттів на землі! Але найдорожче і найбільш піднесене — це, безсумнівно, кохання! Кожний поет і письменник для того і пише свої твори, щоб розкрити людям очі на те, чого вони не бачать або не хочуть відчувати. Прекрасним показано кохання у творі Купріна „Гранатовий браслет”, кохання бідного телеграфіста до багатої і знатної дами. Адже як повернулася доля! Кохання бідного Желткова було не миттєвим захопленням, а якимось по-справжньому величезним почуттям, яке може випробувати кожний із нас.

Почалося усе дійсно просто жартом, а закінчилося тим, що стало з Желтковим після семи нескінченних років. Але от Желтков наважується на вчинок, трохи незрозумілий, але усе ж піднесений і прекрасний. Незважаючи на його бідність, він дарує Вірі браслет, який йому дуже дорогий. Але Віра не розуміє цього вчинку і розповідає усе своєму чоловікові, який був, природно, ображений цим. Він сприймає це як виклик і йде з’ясовувати стосунки з Желтковим. Але що ж це за ображений чоловік, якщо він йде на зустріч із своїм суперником не один?

Цей прихід послужив поштовхом до самогубства Желткова. Він розуміє, що кохання Віри він ніколи не доможеться і, вирішивши не ускладнювати їй життя, убиває себе. Віра захотіла побачити людину, яка, за її думкою, була просто захоплена нею, та коли вона приходить туди, де мешкав Желтков, коли бачить це прекрасне відкрите обличчя, розуміє, що вона втратила.

Будь-яка жінка мріє про таке кохання усе життя. А Віра через прихильність до чоловіка, адже це була тільки прихильність, втрачає те, що, можливо, чекала все життя. Мені сподобався цей твір, тому що в ньому відбита вся складність і неоднозначність людського кохання, його неможливість у світі соціальних і

кастових розходжень, і я думаю, що Купріну вдалося показати його красоту і силу. Кохання прекрасне, це знають всі, хто коли-небудь відчував це почуття. Але в кого в душі ще не зародилося воно, не засмучуйтеся! Все ще попереду! Ви тільки вірте!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.