„Ой, яка чудова українська мова!” - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

„Ой, яка чудова українська мова!” - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас - Найкращі учнівські твори - Твір

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, бо вона не що інше, як жива скарбниця людського духу. У мові віддзеркалюється весь народ, його культура, традиції. Коли зникає народна мова, — народу нема більше!

Мова — це найдорожчий скарб, переданий нам сотнями й сотнями попередніх поколінь, злелеяний у піснях, переказах. Мабуть, не було жодного видатного письменника, який би від усього свого серця не висловив любові до рідної мови і своєї тривоги за її долю.

Мова — основа культури нації, найбільший її скарб, і відбирати її в людини чи народу — значить відбирати все минуле й сучасне, позбавляти людину й народ найприроднішого в їх творчому існуванні.

Доля української мови сумна і героїчна водночас. Але, незважаючи начисленні перешкоди і лихоліття, вона, як і наш народ, все-таки вистояла..

Люби свою мову, плекай її, дбай про неї. Це ж дорога твоя спадщина віків і поколінь. Користуйся нею, оберігай її, передай її, збагачену і ще більш розвинену, своїм дітям і онукам, а вони передадуть наступним поколінням.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.