„Ой, яка чудова українська мова!” - IV варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

„Ой, яка чудова українська мова!” - IV варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Мені дуже подобається українська мова. Любов до цієї чарівної мови народилася в моєму серці ще з часів, коли бабуся співала мені українські колискові і я засинав під цей спів. Українські пісні вражали мене своєю мелодійністю та красою. Потім я пішов до школи і познайомився з прекрасною українською поезією таких авторів, як Павло Тичина, Володимир Сосюра, Максим Рильський. Вразила мене книжка „Кобзар” Тараса Григоровича Шевченка, де оспівується велич та могутність українського народу. Саме ця книга навчила мене поважати українську мову, за вільний розвиток якої боролися наші попередники, не виключаючи самого великого творця „Кобзаря”. За останнє століття свого розвитку українська мова зазнавала чимало злетів та падінь. Були прозові, поетичні, драматургічні шедеври, були періоди переслідувань і заборон. А ще був невеличкий текст українською мовою, де народ проголошував незалежність Батьківщини. Сталося це в 1991 році, і цього року почався відлік нового часу для української мови. Нам, людям XXI століття, бути свідками небувалого розвитку української мови.

 Справді, яка ж чудова українська мова!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.