Через „так” і „ні” суперечка довго триває - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Через „так” і „ні” суперечка довго триває - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Чому виникають конфлікти? Як з'ясувалося, через розбіжності в розумінні тих чи інших факторів, несхожість думо к.

У будь-якому разі при виникненні конфлікту треба намагатися з'ясувати його причину. Часто виявляється, що насправді приводом до сварки була потреба в самоутвердженні чи антипатія до певної людини.

Кажуть, що в спорі народжується істина, але тільки за умови рівноправного обговорення поглядів, думок. Однак часто ми просто нав'язуємо свою думку, забуваючи про предмет суперечки.

Але вихована людина ніколи не буде нав'язувати свою думку та сперечатися. Життя не буває без конфліктів, але вирішує їх кожен на рівні своєї культури.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.