Моя школа - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Моя школа - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Школа — наш другий дім. Ця фраза відома кожній людині. А чи справді багато людей сьогодні так думає?! Хто не згоден із цим загальновідомим висловом, нехай приходить до моєї школи. Коли я вперше потрапила до неї, зразу ж відчула якийсь приємний затишок, якого не було в попередній школі.

Наша школа — маленька, в ній вчиться небагато дітей. Через невелику кількість учнів ми всі знаємо один одного, і це допомагає нам весело святкувати різні свята. Мені дуже подобається, коли вчитель, вітаючись зі мною, називає мене по імені, а не по прізвищу. У великій школі це просто неможливо. Коли ти відчуваєш таку приємну затишну атмосферу, хочеться не просто вчитися, а вчитися ще краще. Я помітила таку особливість — велика школа після закінчення уроків стає дуже швидко порожньою. У моїй школі такого не буває: частина учнів залишається на факультатив, хтось готується до позакласного заходу, разом вчать уроки, а деякі просто спілкуються з учителем на будь-яку тему... Хіба це не чудово: кожного ранку йти до школи, в якій на тебе чекають не тільки друзі-ровесники, а і друзі-вчителі?! Ось така моя улюблена школа, яку я називаю „мій другий дім”.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.