Перші весняні квіти - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Перші весняні квіти - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас


Перші весняні квіти

I варіант

Ще в заметеній снігом землі спить до слушної пори цілий світ, але в невидимому потаємному тому світі вже ось-ось мають починатися зміни або й почались. Це світ багатоликого зела, що чекає на вознесіння своїх зелених душ до сонця й світла, на волю й повітря, під теплі дощі й погожі зорі.

На всьому вже відчувається подих весни. У лісі, між деревами, під першими сонячними промінчиками з'явилися проліски. Вони зовсім маленькі і тендітні. Вперто і наполегливо пробивають вони товстий килим торішнього листя. Від їхніх блакитних, синіх, рідше фіолетових або майже білих пелюсток в лісі стає затишно і тепло.

Друга половина місяця лютого, ще тільки прелюдія ранньої весни, але вона, ця прелюдія, вже несе в собі таємницю й загадку вічного зела.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.