Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Перші весняні квіти - IІІ варіант

Перші весняні квіти

III варіант

Як стверджує народ: „Весна — днем красна. Весна всім красна”. З цим важко не погодитись. Але, мабуть особливу увагу навесні привертають весняні квіти. Коли добре пригріває вже весняне сонечко, підсихає в лісі земля, все навколо оживає: дерева, трава, комахи. А які чудові перші весняні пуп'янки, що бубнявіють на галузках і от-от розпукнуться! Молода ніжна весна приносить із собою перші проліски, що дивляться на мене блакитними очима і усміхаються святково й чисто. Недарма пролісок уособлює в собі ніжність, чистоту та вірність. Пізніше з'являються конвалії, які несуть надзвичайний солодкий аромат, але все ще несхожий на той літній, достиглий. На відміну від проліска, конвалія — більш вишукана, святкова. Коли розглядаєш цю квіточку, то виникає враження, ніби вона щось у собі приховує. Говорять, що конвалії уособлюють приховане кохання, яке з часом принесе щастя. Навесні усі ми святкуємо жіноче свято — Восьме березня. А які ж квіти найчастіше дарують дівчатам та жінкам? Звісно, перші тюльпани. За народним повір'ям, тюльпан є втіленням кохання, особливо першого. Адже, саме перше кохання — таке ніжне, беззахисне, наївне... Хіба не такий весняний тюльпан?!

Яку б весняну квітку ми не пригадали, кожна несе в собі приємні пахощі, чудовий весняний настрій. Недарма Володимир Сосюра писав:

   Люблю весну, та хто її не любить,

   коли життя цвіте, як пишний сад,

   І мов у сні, шепочуть листя губи,

   і квіти шлють солодкий аромат.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.