Перші весняні квіти - IІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Перші весняні квіти - IІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас


Перші весняні квіти

III варіант

Як стверджує народ: „Весна — днем красна. Весна всім красна”. З цим важко не погодитись. Але, мабуть особливу увагу навесні привертають весняні квіти. Коли добре пригріває вже весняне сонечко, підсихає в лісі земля, все навколо оживає: дерева, трава, комахи. А які чудові перші весняні пуп'янки, що бубнявіють на галузках і от-от розпукнуться! Молода ніжна весна приносить із собою перші проліски, що дивляться на мене блакитними очима і усміхаються святково й чисто. Недарма пролісок уособлює в собі ніжність, чистоту та вірність. Пізніше з'являються конвалії, які несуть надзвичайний солодкий аромат, але все ще несхожий на той літній, достиглий. На відміну від проліска, конвалія — більш вишукана, святкова. Коли розглядаєш цю квіточку, то виникає враження, ніби вона щось у собі приховує. Говорять, що конвалії уособлюють приховане кохання, яке з часом принесе щастя. Навесні усі ми святкуємо жіноче свято — Восьме березня. А які ж квіти найчастіше дарують дівчатам та жінкам? Звісно, перші тюльпани. За народним повір'ям, тюльпан є втіленням кохання, особливо першого. Адже, саме перше кохання — таке ніжне, беззахисне, наївне... Хіба не такий весняний тюльпан?!

Яку б весняну квітку ми не пригадали, кожна несе в собі приємні пахощі, чудовий весняний настрій. Недарма Володимир Сосюра писав:

   Люблю весну, та хто її не любить,

   коли життя цвіте, як пишний сад,

   І мов у сні, шепочуть листя губи,

   і квіти шлють солодкий аромат.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.