Перші весняні квіти - V варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Перші весняні квіти - V варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас


Перші весняні квіти

V варіант

Квіти завжди бажані. Тому коли з-під снігу ранньою весною пробиваються перші весняні квіти, це схоже на казку, на диво. Ці перші квіточки такі маленькі, але такі прекрасні та мужні! Вони є найпершими провісниками весни. У нас прийнято їх дарувати в березні, в Міжнародний жіночий день. Але як шкода їх зривати, адже вони прикрашають нашу природу!

Весняні квіти викликають посмішку на обличчі, підіймають настрій, приносять з собою свято. Я вірю, що квіти мають душу, тому їх треба ретельно доглядати, посміхатися їм і розмовляти з ними. А квіти завжди ладні піти на жертву, вони віддають людям свою красу та аромат.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.