Моя улюблена пора року - VІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Моя улюблена пора року - VІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Весна — моя найулюбленіша пора року. Навесні у мене радісний настрій. Закінчилась довга, темна, морозна зима. Попереду літо і літні канікули. Сонечко стає теплим і ласкавим. Пробивається перша ніжно-зелена травичка. На деревах розпускаються бруньки і з'являються перші листочки. Вони такі маленькі, ніжні, клейкі. З'являються перші весняні квіти, що тішать око. Все квітне, буяє... По всьому місту вітром розноситься аромат квітучих рослин, першої зелені. Весело співають птахи, які повернулися з вирію. Люди на вулицях веселі, усміхнені. Хочеться розправити руки, наче крила, і летіти вгору, до високого голубого неба. Здрастуй, весно!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.