„Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив” - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

„Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив” - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Ці слова сказав Маленький принц, якого вигадав Сент-Екзюпері. Що ж вони означають? Я думаю, що вони нагадують про відповідальність. Якщо ти завів тварину, то треба не тільки казати, що ти її любиш. Коли вона хворіє, сумує або потребує твоєї допомоги, треба піклуватись про неї, лікувати. А багато людей, заводячи тварин, не думають про це, про її потреби. Вони забувають, що тварина — жива істота, а не іграшка. Є й такі, що викидають тварину на вулицю, коли їм набридає клопіт з нею, хоч і знають, що вона там загине. Тому треба дуже відповідально ставитись до тих, кого приручаєш. І якщо з якихось причин не можеш про неї більше піклуватись, треба не на вулицю викидати, а знайти їй новий дім. Те ж саме можна сказати і про стосунки з людьми. Якщо з кимось потоваришував, не можна відвертатись і кидати друга, коли заманеться. Він звик до тебе, полюбив. І ти повинен йому допомогти, якщо він розраховує на це. Адже ти „приручив” його, він розраховує на твою допомогу і підтримку.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.