Яким я уявляю Байду - І варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Яким я уявляю Байду - І варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Дуже вразила мене історична пісня про Байду. Твір уславлює народного героя — козака Байду, який не продався турецькому хану ні за царівну, ні за ціле царство. В моєму уявленні Байда — дужий, сміливий, мужній лицар з благородною душею й залізною волею. За свій народ він ладен боротися до останнього подиху, віддати за нього життя. Байда справжній козак, втілення мужності, віри, духовної та фізичної міці.

Велику фізичну силу Байди демонструє сцена, коли він одним пострілом з лука зміг вбити хана і всю ханську сім'ю, незважаючи нате, що вже висів на гаку досить довгий час. Таким чином він помстився хану за те, що той пропонував Байді зрадити свій народ. Кожен з нас повинен пам'ятати козака Байду і мати його за приклад. Чимало таких козаків свого часу погуляло широкими степами та морем. І чимало пісень склав про них народ. Живуть у рядках тужливих і величних творів народного генія славні герої-козаки, що просто з поля битви ступили в історію.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.