Козак Морозенко — мужній захисник рідної землі - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Козак Морозенко — мужній захисник рідної землі - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Яскравим прикладом величі нашої минувшини є історична пісня про славного козака Морозенка. У пісні зображуються ті часи, коли кримські татари здійснювали напади на українські землі. На захист рідної землі став Морозенко, сміливий та завзятий патріот своєї Вітчизни. Не злякали його ні кількість татарських військ, ні можливість смерті й жорстоких катувань. З пісні дізнаємося, що Морозенко мужньо бився з татарами, які переважали козаків кількістю, але під мудрим керуванням героя козаки перемогли. На жаль, це не врятувало Морозенка від смерті. Він потрапив в полон і помер нелюдською смертю — його серце було вирвано живцем, серце, яке не скорилося ненависним ворогам. Подвиг козака Морозенка залишився у пам'яті народу навіки, про що свідчить історична пісня. У ній славний козак постає перед нами як мужній захисник рідної землі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.