Острозька колегія — перша вища школа в Україні (за оповіданням „В Острозькій школі”) - ІІ варіант - АНДРІЙ ЧАЙКОВСЬКИЙ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Острозька колегія — перша вища школа в Україні (за оповіданням „В Острозькій школі”) - ІІ варіант - АНДРІЙ ЧАЙКОВСЬКИЙ - 6 клас

Спочатку треба сказати, що без науки, без знань жити неможливо. Людина весь час повинна отримувати знання, самовдосконалюватись. Усе, що ми маємо зараз, ми маємо завдяки певних знань, навичок, які накопичувалися людством протягом багатьох століть.

Про величезне значення освіти знав ще князь Острозький, який заснував першу вищу школу на Україні. Під його ретельним наглядом у ній навчалися юнаки, які виходили із цієї школи грамотними, освіченими людьми й справжніми лицарями.

Вони вільно володіли мечем та луком, знали декілька мов, грамотно писали й правильно будували своє мовлення. Це відкривало їм великі можливості. Вони могли спілкуватися із сусідніми країнами, приймати мудрі рішення, укладати різні договори, а могли і відстояти свою землю силою. Вони були підготовлені до будь-яких ситуацій. Саме тому треба завдячити нашим пращурам за той спадок, який ми отримали від них і передати його нащадкам. А знання — це найцінніший спадок.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.