Всі публікації щодо:
Чайковський Андрій

Найкращі учнівські твори

Острозька колегія — перша вища школа в Україні (за оповіданням „В Острозькій школі”) - ІІ варіант - АНДРІЙ ЧАЙКОВСЬКИЙ

Спочатку треба сказати, що без науки, без знань жити неможливо. Людина весь час повинна отримувати знання, самовдосконалюватись. Усе, що ми маємо зараз, ми маємо завдяки певних знань, навичок, які накопичувалися людством протягом багатьох століть.

Про величезне значення освіти знав ще князь Острозький, який заснував першу вищу школу на Україні. Під його ретельним наглядом у ній навчалися юнаки, які виходили із цієї школи грамотними, освіченими людьми й справжніми лицарями.

Вони вільно володіли мечем та луком, знали декілька мов, грамотно писали й правильно будували своє мовлення. Це відкривало їм великі можливості. Вони могли спілкуватися із сусідніми країнами, приймати мудрі рішення, укладати різні договори, а могли і відстояти свою землю силою. Вони були підготовлені до будь-яких ситуацій. Саме тому треба завдячити нашим пращурам за той спадок, який ми отримали від них і передати його нащадкам. А знання — це найцінніший спадок.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.