Мої враження від твору „Печенізька облога Києва” - І варіант - ОЛЕКСАНДР ОЛЕСЬ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Мої враження від твору „Печенізька облога Києва” - І варіант - ОЛЕКСАНДР ОЛЕСЬ - 6 клас

Мене дуже вразив твір „Печенізька облога Києва”, особливо той сміливий юнак, завдяки якому печеніги не змогли завоювати Київ. Адже лише його відвага, його кмітливість та спритність врятували ціле місто від загибелі. Саме ці якості не раз рятували людей в скрутних ситуаціях, але імена героїв не завжди запам'ятовувалися. Ім'я цього юнака також не збереглося, воно загубилося у століттях, але його подвиг живе і про нього ми дізнаємося з книжок. Я пишаюсь тим, що належу до нації, яка має таких героїв.

„Печенізька облога Києва” яскраво вплинула на мою уяву. Як живого я побачив того юнака. У нього русяве волосся, перехоплене шкіряним ремінчиком, з-під непокірних брів сяють великі блакитні очі. На юнакові біла полотняна сорочка, штани з домотканої тканини, чобітки. Його обличчя дихає рішучістю й упертістю. Юнак готовий здійснити справжній подвиг, попередивши про напад печенігів. Твір Олександра Олеся так вплинув на мою уяву, що мені теж хочеться здійснити щось героїчне.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.