Що я знаю про Київ - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Що я знаю про Київ - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Столиця моєї Батьківщини — Київ. Це прекрасне місто справедливо визнано одним із найбільш зелених мегаполісів світу. Багато письменників намагалися передати його красу у своїх творах. Але, на мою думку, Київ треба пізнавати самостійно, бо відкривається він кожному по-різному.

Я на все життя запам'ятаю це місто таким, яким побачив його вперше. Ми приїхали в Київ наприкінці зими. Було вже досить тепло, і сніг, який був на деревах, на дахах будинків та на землі, почав танути. Прозорі краплини з сріблястим дзвоном стрибали з гілочок на тротуар. Незабаром вийшло сонце і посміхнулось так лагідно і привітно, що відразу стало зрозуміло: прийшла весна. Звідкись приніс вітерець весняну поривчасту свіжість і сподівання на швидке відродження природи разом з пахощами перших бруньок. По блакитному небу побігли розірвані білі хмаринки. Ніколи не зможу забути, як побачив Андріївську церкву на тлі цього неспокійного весняного неба. Вона ніби підносилась до неба і парила в ньому, вишукана і легка. Цілий день ми блукали по вулицях не помітили, як на місто зійшов вечір. У рожево-сірих сутінках загорілися жовті ліхтарі та неонові реклами. Цей день наодинці зі старовинним Києвом буде мабуть, найщасливішим у моєму житті.

Особисто для мене Київ став символом поєднання давнини і сучасності, мудрості віків і молодої завзятої сили. Я дуже люблю це місто.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.