Що я знаю про Київ - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Що я знаю про Київ - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Кожен українець відповість, що Київ — це столиця України. Не лише правова, а й історична, культурна. Ще ми одразу згадуємо Дніпро — найбільш і найпрекраснішу річку нашої країни. Наші предки називали Дніпро Славутичем. Ця річка судохідна, вона відіграє важливу роль у житті України. Згадки про Київ є вже у IX столітті. Відома легенда про створення Києва: три брати — Кий, Щек, Хорив і сестра їх Либідь створили місто. Цьому міфу є підтвердження, бо на Старокиївській горі знайшли залишки укріплення міста. Свого часу був Київ і столицею Київської Русі.

Київ і каштани. Ці два поняття з давніх-давен справді неподільні. Недарма каштанова гілочка вплетена в герб цього міста. Та хіба тільки каштани прикрашають пишнозелений Київ? Хіба не тішать око величні споруди? Софійський собор був побудований Ярославом Мудрим ще у 1017 році на честь перемоги над печенігами. А у 1990 році за ініціативою ЮНЕСКО Софійський собор у Києві було внесено до Списку Всесвітньої спадщини усього людства. Є в Києві знамениті Золоті ворота, а ще пам'ятники Б. Хмельницькому, Т. Шевченку. Пам'ятники є невід'ємною частиною зовнішнього вигляду Києва. Крім того, у Києві є метро. Це найзручніший засіб пересування. Адже Київ — велике місто, перевантажене наземним транспортом. А завдяки метро ця проблема легко вирішується.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.