Мої квіти - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мої квіти - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Я люблю квіти. У залежності від пори року я вирощую їх у квітнику, на балконі, на підвіконні. Складання квіткових композицій є моїм улюбленим заняттям.

Квіти слід зрізати рано вранці. Жоржини, гладіолуси, лілії треба ставити в скляну високу, досить важку вазу, щоб букет ненароком не перекинувся, а незабудки, запашний горошок, чорнобривці — у низьку керамічну тарелю зі спеціальними дірочками.

Минулого тижня на мій день народження хлопчики-однокласники подарували мені троянди. Та поки я несла їх додому, квіти прив'яли. Але ж це не біда. Я занурила троянди в холодну воду, і вони ожили. Для подарованих квітів я вибрала високу кришталеву вазу. У вазу з водою я додала трошки цукру, щоб квіти були свіжими ще довго. Як милує око цей букет! Але, здається, чогось бракує. Так, треба додати ніжну гілочку аспарагуса — і букет зробиться не лише святковим, а й витонченим, укладеним із художнім смаком.

Ось вже декілька діб мої троянди почуваються добре.





Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.