Якою я уявляю школу майбутнього - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Якою я уявляю школу майбутнього - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Я дуже люблю свою школу, але все ж таки вважаю, що її не завадило б удосконалити. Мені подобається, як наші учителі викладають уроки, та я вніс би в навчальний процес, а також в організацію роботи школярів деякі зміни.

Було б дуже добре, якби в майбутньому у кожного учня в школі був свій комп'ютер, на якому він міг би виконувати завдання вчителя, а вчитель за своїм комп“ютером перевіряв би роботу учнів. Це дозволяло би всім краще оволодіти комп'ютерною наукою, що дуже важливо в наш час, а в майбутньому буде ще важливішим. Крім того, в цьому випадку кожний учень міг би працювати індивідуально і виконувати стільки вправ на урок, скільки дозволяють його здібності та старанність. На мій погляд, такий підхід є більш продуктивним.

Мені хотілося б, щоб у нашій школі були різні спортивні секції, у яких учні могли б займатися замість уроків фізичного виховання. І було б добре, якби ці заняття були щодня. Можливо, тоді школярі були справді фізично загартовані. Ще я мрію проте, щоб в нашій школі був басейн, в якому всі могли б поплавати після уроків.

В школі майбутнього, сподіваюсь, не буде проблем з обладнанням фізичного і хімічного кабінетів і нестачі реактивів, що дозволить проводити цікаві досліди.

Я вірю, що в майбутньому школа стане місцем, де школярі будуть не тільки вчитися, а зможуть і відпочити, краще розвинути свої здібності, підготуватися майбутнього життя.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.