Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Я живу в Україні, це моя Батьківщина - III варіант

Дійсно, у багатьох виникає таке питання. Адже ми живемо в багатонаціональному Донбасі і спілкуємося російською мовою. Але Донбас — це невід'ємна частка України. І тому кожна культурна, освічена людина повинна знати мову того народу, серед якого живе.

Тим більше повинен її знати кожен українець, бо це мова його предків.

Взагалі, як виникає мова? Що це таке? Людина не просто спостерігає навколишній світ. Вона пізнає його, перетворює, мислить. І виникає необхідність у спілкуванні, обміні думками — у мові. Через мову людина пізнає нові явища, знайомиться з величезним досвідом попередніх поколінь людства. Покоління змінюються, але залишаються знання, передані мовними знаками — словами, реченнями.

„Мова — це душа народу, його культура, його характер, в мові здійснюється зв'язок часів, сучасне перегукується з минулим“, — казав М. Рильський. Я цілком згоден з думкою великого українського письменника.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.