Ким я хочу стати в майбутньому - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Ким я хочу стати в майбутньому - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Здається, що мені ще зарано думати про таке далеке майбутнє — свою професію. Але якщо замислитися, то вже час починати вибирати. Мені подобається багато предметів у школі: історія, література, а особливо біологія. Останнім часом дуже багато чути про генетику, її проблеми та досягнення. Я завжди шукаю у газеті новинки з медицини. Можливо, це у мене від матері, бо вона — лікар-стоматолог. Я переживаю за ті організми-клони, які генетики „вирощують” у своїх лабораторіях. Мене, як усіх, хвилюють питання: Чи морально обгрунтовано клонування? Чи не призведуть наші дії до величезної трагедії? Я хочу вирости і стати вченим-генетиком. Я хочу бути спеціалістом з тієї молодої генерації, що вирішить ці складні моральні питання, допоможе людям знайти сили для боротьби з хворобами. Хочеться вірити, що генетики у майбутньому зможуть, зберігаючи пам'ять попереднього життя, відновлювати вже мертві тканини і органи! І все це з однієї лише клітини... Я вважаю, що майбутнє за генетикою!


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.