Осінній ліс - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Осінній ліс - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Коли заходить розмова про осінній ліс, то всі одразу згадують жовте листя, що шуршить під ногами. Особливий запах — запах сухого листя і пожовклої трави. Дуже красивий килим з жовтого та червоного листя! Але в цей час життя не зупинилось. Природа готується до довгого зимування. У той час, коли ми милуємося чорними деревами з жовтим листочком на фоні яскраво-синього неба, під нашими ногами у траві бігають різні комашки, жучки й мурахи. По ялинках та деревах стрибають білочки, під кущами роблять собі кубельця їжачки. Усі вони готують собі теплі домівки, їжу. Для тварин це гаряча пора року. А одночасно починається холодна злива. Ви коли-небудь бачили, як іде дощ здалеку? На небі така собі сіренька хмаринка, що позвішувала на землю сріблясті нитки. Дуже красиве видовище!

Чується, як крапельки падають на килим з листячка, і так приємно: „Ляп, ляп!” Такий домашній звук. Ось пташки сидять, туляться одна до одної — ховаються від дощу під ялинками. А після дощу приємно пахне грибами, яких восени так багато в лісі. Мені хочеться назвати осінній ліс — золотим лісом, що весь іскриться і блищить, умитий дощем.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.