Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе - IІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе - IІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Мама каже мені, що кожна людина — це особистість, думки якої треба поважати. А ще мама вчить мене поважати самого себе, адже недарма є таке прислів'я: „Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе”. Воно відбиває думку народу щодо людини у суспільстві.

Чи звертали ви коли-небудь увагу на те, як формується думка про людину? Ми дивимось на її зовнішність: чи охайна людина, слухаємо, як воно розмовляє (грамотно або ні, спокійно чи ні).

Ніколи не слід недооцінювати власну думку, зовнішність, здібності або значимість. Звичайно ж, що кожна людина має свою вдачу, та це не означає, що хтось гірший, а хтось кращий.

Не варто казати так: „Я ж, звичайно, не такий (така) розумний (розумна)...”, „Усі люди як люди, а я...”.

Чого чекати шани від інших, якщо ти сам себе не шануєш?

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.