Змалювання внутрішньої краси сільських жінок-трудівниць у вірші М. Сингаївського „Від серця поклонюсь” - МИКОЛА СИНГАЇВСЬКИЙ - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Змалювання внутрішньої краси сільських жінок-трудівниць у вірші М. Сингаївського „Від серця поклонюсь” - МИКОЛА СИНГАЇВСЬКИЙ - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

З надзвичайним задоволенням я читаю вірш М. Сингаївського. У них стільки синівської любові до батьків, рідної землі, так багато щирої подяки хліборобам за їх щоденну працю. З глибокою пошаною звертається поет до матері і селянських жінок-трудівниць у вірші „Від серця поклонюсь”.

Письменник згадує мамині пісні, які сповнили його серце добром та любов'ю до рідного краю; материнські заповіти, що „як найперші на землі стежки вказували йому шлях у житті.

Поет висловлює своє захоплення працьовитими та вмілими руками селянок:

   Ви життя давали колоскові,

   щоб налився соком і зерном.

Винагородою за їх невтомну працю є те, що в них „ виростають роботящі діти”.

Глибока повага до матерів-трудівниць виливається у М. Сингаївського в щиру пісню.

   Матерям з найглибшим поважанням

   я від серця щиро поклонюсь, —

каже вдячний син.

Я вважаю, що труд матері — це найважчий і найпочесніший труд на землі. Кожна людина повинна навчитися висловлювати мамі подяку за її любов і працю.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.