Краса народної пісні - IV варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Краса народної пісні - IV варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Глибоко пізнати історію кожного народу, зрозуміти душу людини допомагає народна пісня. „Хто не зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою горду юність, своє бажання бути красивими і ніжними, сильними і хоробрими?“ — писав про українську пісню великий митець О. Довженко.

Людина завжди прагнула до створення якоїсь системи передання досвіду від старшого покоління. Tакою системою стала усна народна творчість, у якій висвітлювалася вся історія роду, усі духовні пошуки і багатства людини, що виступали в художніх образах чи символах. Особливо цінною з цього погляду є народна пісня. Як відомо, протягом великого часу українські дослідники збирали й видавали зразки народних пісень. Цим вони довели, що українську пісенність треба глибоко вивчати. По-перше, тому, що пісня завжди мала велике значення в житті українців. Вона найяскравіше передає менталітет нашого народу,специфіку художнього мислення. Пісня супроводжує людину все її життя — від самої колиски. Коли на душі стає радісно чи її огортає сум, то лише в пісні можна вилити свої почуття.

Українська пісня завжди славилася надзвичайною красою, мелодійністю, природною вишуканістю, зачаровувала яскравими образами та порівняннями. Вона впливає на серця людей, пробуджує відчуття самосвідомості, приналежності до рідної країни, до української землі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.