Моє дозвілля - І варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моє дозвілля - І варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Я — учень восьмого класу. Вважаю, що вже маю право називатися самостійною та дорослою людиною. Це дуже відповідально і нелегко. Тому я завжди займаюся самовдосконаленням, навіть під час свого дозвілля. Тоді я можу бути сам на сам із собою, із своїми думками. Цей час я присвячую собі, займаюся улюбленими справами. Звичайно, багато відпочиваю, змагаюся зробити свій відпочинок активним. Наприклад, зустрітися з друзями, поспілкуватися або пограти у якусь гру, яка потребує кмітливості чи руху. Це може бути футбол, теніс або шахи. Спорт грає важливу роль в житті будь-якої людини. Коли я маю вільний від навчання час, я намагаюся присвячувати своєму фізичному вихованню якомога більше уваги. Але не можна нехтувати і душею. Тому я часто ходжу в кіно, у театри. Потім з друзями обговорюю новий фільм або виставу.

Іноді наша родина їде до лісу. Це дуже весело. Ми граємо у всілякі ігри чи збираємо гриби, або просто спілкуємося і насолоджуємося природою. Я дуже люблю коли наша сім'я збирається разом для спільного відпочинку.

Якщо ж мені хочеться побути на самоті, відпочити якось пасивно, то я залишаюся в таких випадках вдома, читаю улюблену книжку, дивлюся телевізор, слухаю музику або працюю на комп'ютері. У мене є тоді час обміркувати деякі особисті проблеми.

Я вважаю, що до свого дозвілля треба підходити розумно. Треба, щоб твій відпочинок йшов тобі на користь.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.